Розсувні вікна з ПВХ систем

Розсувні пластикові вікна - це нова сучасна тенденція в склінні житлових теплих приміщень, або будь-яких інших з різним функціональни застосуванням: тераси, альтанки, зимові сади, оранжереї, а також системт використовують як перегородки в офісних, виробничих, суспільних та інших робочих приміщеннях. Всюди, де неможливо чи незручно використовувати традиційні відкривні стулки можна використовувати розсувні системи.

Це оптимальне рішеннядля приміщень, як з малою глибиною внутрішнього простору (лоджії, балкони) так і коли треба засклити проріз великих розмірів, з стулками великої ширини, до 2 метрів та з значною вагою.

Переваги розсувних віконних систем очевидні:

 • Сама головна - це економія простору та збільшення корисної площі приміщення.
 • Конструкція системи дозволяє використовувати віконні стулки великих розмірів, без зайвого дріблення перетинками, чим менше профілю в вікні – тим більше світла в приміщенні.
 • Зручна та проста експлуатація, легкий та плавний рух стулок на опорних роликах не дивлячих на великі розміри та вагу стулок.
 • Відсутність провисання та деформації стулок дає довгу службу розсувної системи, при цьому не портебується регулювання фурнітури.
 • Сучасні розсувні вікна пвх – це гармонія комфорту та естетики. Вони відкриваються одним рухом руки і без особливого докладання зусиль. Для відкривання стулки потрібно зрушити її в сторону в площині скління, при цьому, знаходячись в відкритому стані, стулка не перекриває прохід і не здатна пошкодити меблі.

Розсувні системи SWS

Розсувні системи на базі ПВХ профілю SWS – оптимальне рішення для скління лоджій та балконів, облаштування оранжерів, садових альтанок, зимових садів. Може використовуватися як внутрішні перегородки в будь-яких жилих чи офісних приміщеннях та інших робочих просторах. Надійні та довговічні, на відміну від поворотних стулок, розсувні слайдінгові SWS системи заощаджують простір і збільшують корисну площу там, де її завжди не вистачає.

Коротка характеристика розсувної системи SWS:

Профіль багатокамерний, виготовляється з екологічно чистого ПВХ, гарного білого глянсового коліру. Стулки таких слайдінгових систем ніколи не провисають, тому що знаходяться не у вертикальному підвішеному стані, а має внизу дві точки опори у вигляді роликових кареток. Самі ж рейки надійно закріплені та мають жорстку основу. SWS профіль всередині має жорстке сталеве армування, що дозволяє уникнути деформації за можливих інтенсивних експлуатаційних навантажень, або великих розмірах, наприклад розсувні двері ми виготовляємо до висоти 2500 мм. Подвійне щіткове ущільнення зі спеціальною вітро- та вологозахисною вставкою забезпечує підвищену герметичність та перешкоджає проникненню вологи, алюмінієві рейки забезпечують довговічність роботи стулок. Завдяки всьому перерахованому вище розсувні металопластикові системи SWS прослужать вам довгі роки.

Заповнення може бути моно скло 4,6 мм або склопакет 18 мм, наприклад енергозберігаючий з формулою: 4-10аргон-4і, завдяки цьому, разом з трикамерним рамним пвх-профілем SWS можна забезпечити деякий рівень економії тепла в середині приміщення, там де це потрібно. Енергозбережння - ось що вигідно відрізняє пластикову систему SWS зі склопакетом від аналогічних холодних алюмінієвих розсувних систем.

Розсувна система може бути двох або трьох рейкова, різниця в тому, що двох рейкова має монтажну глибину 60 мм та 80 мм(з москітною сіткою) та дозволяє відкрити не більше половини віконного чи дверного прорізу, а трьох рейкова має монтажну глибину профілю 100 мм та дозволяє відкрити значно більшу ширину, до 2/3 прорізу. Максимальні розміри рам: ширина 5970 мм, висота 2500 мм.Аналогів в співвідношенні ціна – функціонал немає взагалі, ця система - це те що Вам потрібно!

Види розсувних конструкцій

Ціни

Розсувні системи REHAU

 • Похило-зсувна система, це так званий PSK портал.

Це ті ж самі віконні системи, тільки з спеціальною фурнітурою, яка дозволяє стулці повністю рухатись з вікна та зсуватись в сторону, паралельно самого вікна.

Принцип работы ручкой остался тот же: ручка горизонтально это положение открыто, поворачиваем вертикально вверх, после створку можно наклонить на проветривание, и если повернуть в обратную сторону ручку в положение горизонтально, опять открыто, если продолжить поворачивать вниз до положения вертикально, будет закрыто с максимальным прижимом створки по периметру к раме окна. Соответственно герметичность таких окон такая же высокая как и обычных пластиковых распашных окон, там применяются такие же точно профильные системы и резиновые уплотнители, это Rehau Euro-60, Euro-70, Brilliant 70, Synego 80, Geneo 86. Стеклопакеты такие же как и у обычных окон во всех вышеперечисленных системах.

 • Параллельно-сдвижная слайдинговая система, работает по типу «купе»

Это специально разработанные оконно-дверные системы, которые отличаются от стандартных пластиковых окон, здесь нет герметичных резиновых уплотнителей, и соответственно отсутствуют прижимы и запорная фурнитура между профилями. Вместо этого есть фетровые щеточные уплотнители, они защищают от среднего ветра, дождя и пыли, от серьезной непогоды, холода и мороза такое уплотнение надежно не защитит. Поэтому слайдинговые системы рекомендуется применять только в неотапливаемых помещениях. Соответственно заполнение таких окон это обычный однокамерный стеклопакет.

Ручки как правило используются врезные, поворачивать их уже не надо, и конечно нет наклонного положения створки на проветривание.


Сравнительные характеристики слайдинговых систем Euro-Design Slide и High-Design Slide

Технические показателиREHAU Euro-Design SlideREHAU High-Design Slide
Функция открываниясдвижные окна/дверисдвижные окна/двери
МатериалPVCPVC
Конструктивная глубина рамы / створки60 мм / 41 мм86 мм / 60 мм
Количество камер рама / створка3 / 23 / 2
Толщина заполнения4 – 24 мм4 – 33 мм
Максимальная ширина конструкциидо 4 мдо 4 м
Ширина створки300 – 1400 мм550 – 2000 мм
Высота створкидо 2400 ммдо 2700 мм
Вес створкидо 100 кгдо 180 кг
Количество створок в конструкции2, 3, 4, 62, 4, 6

Каждая система имеет свои достоинства, необходимые для эксплуатации в помещениях разного назначения.

Чому клієнти обирають нас?

Дізнайтесь ціну розсувних пластикових вікон в Києві!

1. По телефону. Залиште контакти і ми зателефонуєм!

  2. По эл. пошті. Натисніть >>сюди<<, та заповніть необхідні поля.

  Або надсилайте розміри своїх вікон на E-mail: sale@oknacenter.kiev.ua

  Вызов мастера на замер

  Оставьте контактные данные, мы свяжемся с Вами и согласуем удобное время.

   Вызов мастера на замер

   Оставьте контактные данные, мы свяжемся с Вами и согласуем удобное время.

    Заявка на просчет окон